IMG_1825-1

„Pool House“ – jaunatviška energija trykštantis biliardo klubas. Jauki aplinka ir draugiškas personalas leis pasinerti į svaiginantį ir azartišką biliardo pasaulį. Ne veltui būtent šiame klube buvo pasiektas ilgiausiai trukusio biliardo žaidimo Lietuvoje rekordas!

Mūsų klube galima išbandyti net tris biliardo rūšis: amerikietiškąjį – pulą, angliškąjį – snukerį ir rusiškąjį – piramidę.

„Pool House“ pamėgo sostinės jaunimas ir studentija. Jiems čia taikomos nuolaidos biliardo žaidimams, vyksta specialūs biliardo turnyrai ir kiti renginiai.

Kiekvieną ketvirtadienį  „Pool House“ renkasi ne tik tie, kas pamėgo kovas prie biliardo stalo, bet ir protų kovų dalyviai:  Protų lyga arba Ko nežino Kazys.

Mūsų klube galėsite ne tik žaisti biliardą, bet ir sužinoti jo istoriją, tradicijas, išmokti naujų biliardo žaidimų. Būtent tokią pramogą renkasi privatūs asmenys draugų ar šeimos susibūrimams, įmonės organizuodamos renginius savo darbuotojams, klientams bei partneriams plačiau. Tokiais atvejais taip pat galime suruošti furšetą.

Beje, apie maistą… Geras maistas ir platus įvairių rūšių alaus pasirinkimas jau tapo neatsiejama mūsų klubo dalimi. Darbo dienomis kviečiame apsilankyti ir paskanauti gardžių naminių dienos pietų, o vakarais galime pasiūlyti patiekalų ir užkandžių iš meniu.

Iki azartiškų susitikimų biliardo klube „Pool House“!