3

2018-05-13 baigėsi dar vienas mūsų sezonas ir įvyko užbaigiamasis  Grand Finalas!!!

Labai  smagu  jog yra tiek nemažai pulo entuziastų, kurie kiekvieną sekmadienį nuo 14 val. renkasi mūsų klube ir smagiai leidžia laiką! Ačiū Jums, nes mums tai labai daug reiškia :) Na ką gi, norime pasveikinti Finalistus! Primename, jog finale varžosi tik geriausias aštuntukas!

Sezono pirmąją vietą užėmė Юрий Сашин, antrą vietą – Andrius Paliulionis ir trečią – Victor Li. Šaunuoliai! Mokat žaisti :)

Grand Finalą laimėjo Valdemar Garbovskij. Įtemptame finale jis aplošė patyrusi žaidėją Edgarą. Trečią vietą iškovojo Robertas Kudlis. Taip pat sveikinam Grand Finalo nugalėtojus!

Tai gi dabar ilgos atostogos :) Džiaugsimės vasara ir nepamirštam karts nuo karto žaisti biliardą

Dideliausi sveikinimai ir iki susižaidimo rudenį! :)