HeyModel Dirbtinis Mini Kaukolė


Nauja prekė

€4.22Žymos: velnias statula, ožkos kaukolę, šuns kaukolė, derva kaukolė, skulptūra kaukolė, dragon kaukolė, amuletas runos, vikingų šalmą, ax viking, skeletas statula.

Apie HeyModel:

HeyModel Medicinos Technologijų Grupė buvo įkurta 1993 metais. Šiuo metu prekybos centre Šanchajuje apima 1500 kvadratinių metrų ir gamybos pagrindas aukštųjų technologijų srityje, plėtoti net apima daugiau nei dešimt tūkstančių kvadratinių metrų.Heymodel sukūrė aukštųjų technologijų įmonė su savo mokslinių tyrimų ir plėtros, gamybos, pardavimo ir aptarnavimo sistema.

HeyModel produktas apima 9 serijos ir daugiau kaip 1000 rūšių, pvz.: medicininė pagalba, diagnostika, klinikos, slaugos, moteris ir kūdikis, anatomija, tradicinės Kinų medicinos, stomatologijos ir pavyzdys skyriuje.Kadangi Tarptautinės Prekybos Katedra įkurta 2005 metais, produktai buvo eksportuojami į beveik 80 šalių ir regionų, ir ne kartą laimėjo kainos pasiūlymą Jungtinės Tautos.

HeyModel pripažino, kad tarptautinės rinkos ir laimėjo garbės Kinijai.Mes norėtume bendradarbiauti su senais ir naujais draugais namuose, ir užsienyje plėtoti ranka į ranką.Mes desime visas pastangas, kad tarnauti medicinos mokslo ir padaryti daugiau išskirtinį indėlį žmogaus sveikatai.

Pavadinimas Mini Kaukolės Modelis
Modelis HM-022039
Neto Svoris 0.2 kg
Modelio Numeris HM-022039
Pakuotė Pritaikyti
Įtampa 110v
Dydis 1
Prekės Pavadinimas heymodel
Medžiaga PVC

Parašyti atsiliepimą

HeyModel Dirbtinis Mini Kaukolė

HeyModel Dirbtinis Mini Kaukolė

Panašūs produktai