Sauga žemės Šunų Elektros Tvora Su Chargable Šunų dresūrai Palaidotas Elektros Šuo Tvora Sistema Ne Baterija


Nauja prekė

€10.33

€14.77

-30%Žymos: pet playpen, magija pet vartai, hlbb šunų antkaklis, šuo fenc, petrain, miršta tvora, fenc, ritė elektrinė tvora, gyvūnų elektrinė tvora, vartų pet.

Baterijų nuotraukoje nėra Įtrauktas.

produkto aprašymas

1 --- naminių gyvūnėlių elektroninių tvora yra nematoma, ir tai nebūtinai turi užimti srityje šuo elektroninių tvora.Su magnetinio lauko aptikimo technologija, galite nustatyti, kad jūsų šuo bet kur per kvadratiniame kilometre (šis intervalas gali būti koreguojama) Nepasiekiamas srityse, taip pat galima veiksmingai užtikrinti, kad jūsų šuo negali išeiti iš šio kvadratiniame kilometre bus.

2 --- naminių Gyvūnėlių elektroninių tvora, siųstuvas turi jautrumo reguliavimo prietaisą, galite savavališkai reguliuoti dydį srityje, galite nustatyti, kad negali, tegul jūsų šuo požiūrio.Imtuvas veikia ant šuns kaklo turi kelis garsus.Priminimo funkcija, tai garsas pasikeičia iš trumpųjų greitai, aiškiai ir veiksmingai pasakyti jūsų šuo, kuris sritys yra neprieinama.Jei jūsų šuo neturi klausytis įspėjimas apie šį skambesį ir vis dar yra beveik nepasiekiamas zonoje galite nustatyti, tada nustatykite imtuvas, ant šuns kaklo netrukus šoko, kol ji grįžta į atostogas.Po kelių ciklų, kaip šis, jūsų šuo bus suprasti: Kai jis girdi perspėjimo garsą, priekyje plotas negali būti vertinamas.Tokiu būdu, nematomas, veiksmingą tvora yra suformuota atsižvelgiant į savo augintinį.

Šešios savybės!

1. Slaptas ir aplinkos apsaugos-laidai yra užkastas po žeme, neužima vietos, neturi įtakos išvaizda, ir suteikti šunims daugiau laisvės.

2. Palaipsniui pikis stimulas-Kai šuo priartėja prie sienos, jis pirmųjų klausimų, įspėjimo signalą.Jei ir toliau metodas, sistema suteiks šiek tiek šoko.

3. Impulso proporcingas stimulas-high-tech dizainas, žmogaus prigimties, vibracijos intensyvumas priklauso nuo atstumo šuo netoli sienos linijos, arčiau šuo yra ribos linijos, tuo didesnės vibracijos intensyvumas.

4, built-in greičio detektorių-tuo greičiau šuo juda, tuo aukštesnis lygis, išmetimo intensyvumas.

5. Platus reguliavimo diapazonas-iki dydžio futbolo aikštė, o kintamasis diapazonas yra gana lanksti.

6, saugus ir patikimas-Kai palaidotas laidas yra pažeistas, laidas žalos rodiklis bus išduoti aukštos perspėjimo ir flash.Ir ten yra apsaugos nuo žaibo įrenginio konverteris, siekiant išvengti žaibo smūgio

Medžiaga Plastikiniai
Tipas Šunys
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris Elektros Šuo Tvora

Parašyti atsiliepimą

Sauga žemės Šunų Elektros Tvora Su Chargable Šunų dresūrai Palaidotas Elektros Šuo Tvora Sistema Ne Baterija

Sauga žemės Šunų Elektros Tvora Su Chargable Šunų dresūrai Palaidotas Elektros Šuo Tvora Sistema Ne Baterija

Panašūs produktai